Nieuws

10 oktober 2024

Nieuwe inkoopprocedure scholingstrajecten

Nieuwe inkoopprocedure per 1 januari 2025

Header afbeelding

Deel artikel

Fryslân Werkt! koopt verschillende scholingstrajecten in die gericht zijn op werk of een vervolgopleiding, voorschakeltrajecten en trajecten gericht op competentieontwikkeling.

Open House

Vanaf 1 januari 2025 kopen we de meeste scholingstrajecten en interventies van externe aanbieders in via een Open House toelatingsprocedure. Alle informatie over de scholingstrajecten en de manier waarop aanbieders in aanmerking kunnen komen voor een overeenkomst vind je in het inkoopplatform Mercell. Alle communicatie met betrekking tot de inkoopprocedure verloopt ook via Mercell.

Inschrijven voor 18 november 2024

Ben jij een aanbieder van scholingstrajecten en wil je per 1 januari 2025 één of meerdere trajecten aanbieden die onderdeel uitmaken van deze inkoopprocedure? Schrijf je dan uiterlijk op 18 november in via Mercell en houd de planning in Mercell in de gaten!

Let op: om de documenten in te kunnen zien, heb je een Mercell-account nodig. Een account aanmaken is eenvoudig en gratis. Voor registratie heb je alleen je contactgegevens en KvK-nummer nodig.

Deel artikel

De laatste ontwikkelingen

Van Wijnen wint 1e Fitte Friezen Award

Deze lunchsessie vond plaats in het kader van de Week van de Friese Preventieaanpak: een passend moment om stil te staan bij de rol van werkgevers in het bevorderen van gezondheid op de werkvloer.

Lees meer
Werkcentrum Fryslân start op 9 oktober 2025

Op 9 oktober 2025 gaan we van start met het Werkcentrum Fryslân. Het Werkcentrum Fryslân is er voor iedereen met vragen over werk.

Lees meer
Fryslân is 9 Harries voor statushouders rijker

Woensdag 14 mei hebben 9 Friese werkgevers, leidinggevenden en begeleiders de 2-daagse training ‘Harrie helpt statushouders’ afgerond, verzorgd door CNV Jongeren. Harrie staat voor: hulpvaardig, alert, rustig, realistisch, instruerend en eerlijk.

Lees meer